'De geoliede machine van Batenburg Energietechniek'

Opdrachtgevers hebben het op dit moment razend druk en Batenburg Energietechniek helpt met vragen zoals “wanneer moet er preventief onderhoud gedaan worden aan onze mechanisch- en/of hydraulische gereedschappen, aardingsgarnituren en spanningstesters? Wat zijn hiervoor de geldende normen? Kan dit zelf getest en uitgevoerd worden? Wat moet er vervangen worden? En hoe lang ben ik mijn gereedschap eigenlijk kwijt voor onderhoud en certificering?”

Keuring, kalibratie, reparatie

Ons team van technici, met ruim 40 jaar ervaring in keuring, kalibratie en onderhoud, verrichten alle werkzaamheden in onze eigen geoutilleerde werkplaats te Capelle aan den IJssel. De collega’s volgen periodiek trainingen van onze fabrikanten en zijn gecertificeerd om de benodigde reparaties te mogen uitvoeren. Vooraf wordt u, door hun kennis en ervaring, geïnformeerd over eventuele kosten. Door het op voorraad houden van de meest gangbare reserve onderdelen kunnen we snel uw gereedschap weer optimaal maken. Mocht dit onverhoopt niet lukken, zetten we ons verhuur materiaal in.

Verhuur gereedschap

Bij extra werk ontbreekt het wel eens tijdelijk aan gereedschap. Batenburg heeft een uitgebreid assortiment beschikbaar voor dit soort situaties. Hier kan o.a. gedacht worden aan tijdelijke inzet van kabelscharen, railfrees machines en pers gereedschap. Zie hieronder ons huuraanbod.

Informatieblad verhuur gereedschap Bekijk
Huurvoorwaarden Bekijk

De voordelen die onze werkplaats biedt:

  • Expertise van de gereedschappen in gebruik en onderhoud.
  • Tijdelijke inzet tijdens reparatie.
  • Door periodieke kalibratie voorkomt u onjuiste verbindingen en gevaarlijke situaties.
  • Het uitvoeren van preventief onderhoud draagt bij aan een langere levensduur van uw gereedschap, hierdoor wordt uw TCO lager.
  • Periodieke keuring en kalibratie van gereedschap zorgt voor een gegarandeerd resultaat.

Batenburg Energietechniek helpt altijd met u mee in het zoeken naar oplossingen en mogelijke alternatieven.

Voor meer informatie over ons aanbod en huurprijzen kunt u terecht bij onze afdeling service:

service.en@batenburg.nl

Sitemap